Prosinec 2017

Nové stránky

16. prosince 2017 v 13:32 | Iva
A je to tu. Ještě popřemýšlím nad doménou, jestli má cenu si platit za nějakou, co dobře zní.. ale asi se na to zatim vykašlu xD

tady je mé nové zázemí: https://okablick.wixsite.com/home

Třeba se sem ještě někdy vrátím.. z nostalgie **.

16. 12. 2017

16. prosince 2017 v 10:39 | Iva |  Obecné články
Hmmm, tak jo, jelikož se nudim (just joking - tolik seminárek, co bych teď mohla psát.. a zkoušek, na které bych se mohla učit..... ale nope), mám dojem, že se pustim do přestavby blogu. Neboooo. Možná bych si možná udělala vlastní stránky o.o

Díky jednomu projektu, kde jsem mohla praovat jako dokumentátor, jsem se začala zajímat o grafiku a vytváření webů a samozřejmě o focení (zmínila jsem novou zrcadlovku? awww, jsem v nebi). A mám opravdu chuť se v tomhle směru zlepšovat. Tolik mě to baví (ještě mi vysvětlete, proč studuju angličtinu a češtinu??? never mind). Teď zrovna se pokouším vymyslet nějaký hezký koncept pro stránky mého manžela (jeho aktuální jsou... řekněme zastaralé xD). Mám hodně nápadů, ale ještě jsem asi nenarazila na ten pravý. Jsem hodně náročná (a co se týče stránek, manžel taky xD), tak to asi bude delší proces. Mám v hlavě jeden koncept, který ale leží hlavně na dobré grafice, neumím tak hezky kreslit, abych na papír přenesla to, co mám v mysli.. škoda.

A teď koukám na svůj blog a říkám si, že by to taky chtělo změnu.

No, z jiného soudku: jsem už v 39. týdnu těhotenství. To znamená, že jenom čekám, kdy to začne. Občas mě zabolí v podbříšku a mně to dojde - teď by to mohlo být ono. A pak ta halda myšlenek - jaké to je rodit? nebudu mít hlad? jak se dostanu do porodnice? co když to bude v noci a já budu unavená?

V pondělí 18. 12. jdu zase na kontrolu (minule mi doktorka řekla, že si myslí, že příště už nepřijdu, že mezitím porodím.. hm, no, uvidíme).

Je to teď úplně zvláštní období. Někdy jen tak ležím nebo sedím vedle manžela a říkám si, jak jedinečné ty chvíle jsou... jsem tak zvědavá, jak bude vypadat náš všední den, až budeme tři. A jaká pro nás ta změna bude..

Ještě k mému těhotenství - fakt si nemůžu stěžovat. Tak krásný průběh jsem nečekala. Špatně mi bylo jen asi 2 týdny na začátku, pak sem tam bolest zad nebo tak něco, jeden čas křeče v noze, ale nic úplně hrozného. Měla jsem obavy kvůli kostrči, jednou jsem si ji narazila, když jsem spadla na snowboardu.. a od té doby trochu zlobí. Ale ono nic, tak jsem šťastná jako blecha. Teď ke konci musím akorát hodně často na záchod. Třeba v noci dvakrát a přes den prostě furt :D. A připadám si tlustá - jako břicho chápu, že, ale třeba v obličeji si připadám taková naducaná xD. No jo, možná je to jen pocit a přejde to. Taky jsem náladová - dokážu se rozbrečet jen tak a mít špatnou náladu třeba celý večer.. bezdůvodně. Někdy bych si nejraději dala facku, abych se probrala xD.

No, co se týče vybavení, už asi máme tak nějak všechno, respektive není nic, co bych ještě měla na seznamu a měla pocit, že musíme nutně koupit před porodem. Předevčírem jsme byli v Ikee. A včera v DM, dokoupili jsme drobnosti a věci jako balík plen, vložky do podprsenky a tak. Dokonce jsem si sepala seznam věcí, které nemám v tašce do porodnice, ale chci vzít s sebou, až to přijde (jako kartáček, nabíječka,...). Takže od včerejška si připadám ready.