#nechesemivymýšletnadpis

17. listopadu 2017 v 12:49 | Iva |  Obecné články
Včera jsme byli v divadle, kamarádky kamarád napsal hru "Rodinné album", tak mě pozvala, ať tam jdu s ní. No nevim teda... v podstatě 70 minut o ničem. Ale lidi kolem se smáli, tak nechápu, asi mám prostě jiný smysl pro humor. Jak se můžu smát narážkám na nevěru, ponižování ženy, křičení na ni.. ale whatever, lidi jsou divní. Aspoň si v takových chvílích uvědomím, jak vděčná jsem za život, který mám, a lidi, kteří mě obklopují. Za manžela. Máme svůj svět a je nám v něm dobře.

Dneska jsem dostala chuť třídit věci (ve skříni mám poličku plnou kravin a všeho možného + mi rodinka včera přivezla krabici mých starých věcí, které jsem ještě měla u nich). A teď mám +- uklizeno (teda v té skříni, o jiných místech nemluvím :D) a je to dobrý pocit. Taky jsem si udělala jednu volnou poličku na věci pro malé. Už bych chtěla pomalu začít prát oblečky a plenky a tak, tak aby to bylo kam dávat. Dneska máme v plánu objednat přebalovací komodu a vůbec projít věci, seznamy,... tak jsem excited.

Je to všechno tak nové. Nové starosti, radosti, zážitky,..

Tak jo, článek o ničem. Nevadííí. Prostě jenom nechci tyhle maličkosti zapomenout. Hodně zapomínám. A pak je mi to líto.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama