Videoprojekt

1. srpna 2017 v 9:34 | Iva |  Obecné články
Asi bych mohla založit rubriku "Deník".. hmm

Tenhle víkend jsem strávila v malé vesničce na česko-německém videoprojektu. No, ... tak jako nebylo to špatný, jenom jsem nějak neměla náladu na lidi :D. Ale naučila jsem se spoustu nových věcí, z toho mám radost. Měla jsem možnost točit s takovou tou velkou profi kamerou, nahrávat zvuk přes ten profi mikrofon se sluchátky, pak jsem se z vlasní iniciace naučila stříhat videa a dokonce jsem se ještě půl hodiny před závěrečnou prezentací začala učit dělat titulky a stihla jsem jedny udělat (= naučit se pracovat s programem a přeložit aspoň zhruba text z češtiny do němčiny). Jsem na sebe hrdá :D.

Dneska chci jít do optiky nechat si udělat brýle. Jsem zvědavá, jak dlouho trvá, než je vyrobí. Kdyby to bylo do konce týdne, to by bylo fajn. Že bych si je mohla vzít s sebou na cestu. Ale když nebudou, aspoň budu mít lehčí batoh. Jsem z toho celkem excited, už dlouho jsem si nekupovala brýle, nosím čočky. Je to sranda vybírat obroučky. Mám náladu na nějaké šílené. Uvidíme, jaký bude výběr, muhehe.

Taky bych ještě ve městě chtěla sehnat malý šampon a sprchový gel v jednom, cestovní balení. Zatím jsem to nikde nenašla.. kdyžtak holt jenom ten šampon aspoň. Dvě různé lahvičky se mi tahat nechce.

Odpoledne vyrazím na výlet za rodinkou, zítra zase zpátky.

Jo, objevila jsem dobrou limonádu, jmenuje se myslím Sládkova limonáda, prodávají to normálně v supermarketech, většinou poblíž piva, protože to obsahuje slad. A je to nealkoholické a moc dobré, hlavně teda, když je vychlazená. Mňam.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama