Den 09 - Marnay

16. srpna 2017 v 20:31 | Iva |  Z cest
Připadám si jako princezna ve věži. Oproti pohádkám tu však vězím zcela dobrovolně a jsem dokonale spokojená - mám tu svého prince, čerstvě povlečenou postel (v jednorázovém povlečení, první dojem byl jako bych si lehala na pitevní stůl, je celé bílé a z takového zvláštního materiálu - na pohled připomíná velký papírový ubrousek, ale na dotek je docela příjemné), a plný žaludek. Právě jsme se vrátili z večeře v pizzerii.

Ještě nedávno jsem tu psala něco o tom, jak pizzu můžu jíst po kilech. Kecy. Snědla jsem půlku, dokonce menší pizzy, a mám dojem, že už se do mě fakt nevejde ano ň. Kromě hranolek, ano, to bych mohla dodat, že to nebyla samotná pizza, takže je to možná omluvitelné. Nicméně mám tedy ještě půlku pizzy a stažený film že včera, tak už víme, jak strávit zbytek večera.

Abych vysvětlila tu věž, jsme ve starém zámku, mají z toho udělané ubytování pro poutníky a turisty, tzv. gîte. Jsme tady zase sami na pokoji, takže pohoda.

Cesta byla dneska zvláštní, 17 km, téměř pořád v lese. Bylo dusno, kolem hlavy neustále létaly nějaké mouchy a komáři, trochu jsem si připadala jako v džungli. No, uvidíme, jak dlouho nás to chození ještě bude bavit.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama