Den 08 a 09

16. srpna 2017 v 9:02 | Iva |  Z cest
Ták, včera byl den odpočinku. Líně jsme vstávali až v devět, nasnídala se, zašli nakoupit zásoby na další cestu.. pak jsme si vyprali věci a váleli se v posteli. Byla jsem tak vyčerpaná, že jsem ani neměla chuť psát blog. Odpoledne jsme se šli podívat na velký bleší trh :-D. To je timing, velká akce zrovna v den, kdy máme volno, zrovna tady v Gy. Jmenovalo se to prý doslova "Vyprázdní svou půdu/sklep", jak říkám, blešák. Prodávalo se ovšem i jídlo, tak jsme neodolali hranolkám a teplým vaflím.
Tady, kde jsme ubytování, máme i mikrovlnku (což doma nevedu). Tak jsem honem využila příležitostí a dvakrát si včera udělala popcorn, mňam.
Večer jsem se začala nějak nudit, tak jsem si na hodinu zaplatila WiFi a pokoušela se stáhnout film. Šlo to ale taak pomalu. Tak jsem šla asi o 100 m dál k Office de tourisme a objevila free WiFi, na které to šlo až podezřele dobře. Přišla jsem zpátky a stejně jsem se podívala jen na kousek. Nějak jsem neměla chuť a vůbec jsem měla divnou náladu.
Rozhodla jsem se nedočíst knihu Tango staré gardy. Příběh sám o sobě asi není úplně blbý, ale ten styl, jak je to psané (nebo přeložené), ugh, hrozný. Teď čtu Ostrov včerejšího dne od Umberta Eca, to prosím pěkná knížka.Vtipná, nápaditá a napínavá.
Dneska se chystáme na etapu 17 km do Marnay.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama