Den 06 (za včerejšek, nebyla síť)

14. srpna 2017 v 9:47 | Iva |  Z cest
Zase se nám povedlo najít střechu nad hlavou, v Recologne-les-Rioz. Je to krásné dobrodružství, nevědět, kde člověk bude večer spát. Zároveň je ale velmi příjemné, když po takovém dni někde čeká postel a teplá večeře. A dneska byla obzvlášť dobrá.
Vyšli jsme z ubytování za sychravého počasí, směrem k Filain, kde jsme předchozího dne opustili Svatojakubskou cestu. Vzduch byl celé dopoledne velmi dusný, vlhký, na chození nic moc, no.

Skóre: zabila jsem 3 hovada během asi pěti minut - je mi jich líto, ale nechtěla jsem se nechat okusovat

Zajímavosti: barvy v přírodě, hlavně modré dřevo, dám sem fotku, až se mi ji někdy podaří nahrát (přes mobil a data to vyžaduje hodně času a úsilí) a taky oranžový plž. Z míst potom Fondremand, krásná vesnice s hradem/zámkem a spoustou domů, dokonce až z 11. století.

Celkem jsme dneska šli asi 23 km, po cestě žádná možnost nakoupit, ani pečivo. Naštěstí jsme měli zásoby od včera. Zítra prý, říkala naše hostitelka, taky žádná možnost nebude, tak nám na cestu připraví sandwiche, juchů.
Je opravdu obtížné najít ubytování, tak jsem vděčná, že nás tady paní nakonec přijala. Je tak hodná a milá. Má 5 dětí a 13 vnoučat. Připravila pro nás a skupinu dalších šesti poutníků výbornou večeři. Mrzí mě, že bych neměla jíst nepasterizované sýry, je tak těžké odolávat. Už bych mohla začít psát seznam, co si všechno dám po porodu.

Zítra se chystáme do Gy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama