Brýle a tetování... WHAT

1. srpna 2017 v 12:34 | Iva |  Obecné články
Poslední dobou mám pořád chuť dělat něco bláznivého, nového.. Možná je to reakce na nevyřčený strach z toho, aby se můj život nestal takovým tím, kde jde jen o vaření, úklid, práci a zodpovědné starání se o dítě. But whatever.

Proto ty brýle. Mám chuť na změnu. Hmm, ani nevím, ze kdy jsou moje poslední brýle, které mám ještě někde ve skříni. Rozhodně je mám dýl než 3 roky. Nosit čočky je o tolik pohodlnější, agh. Ale mám chuť na změnu, takže se nedá nic dělat :D. Asi to budu střídat podle nálady.
Taky je praktické mít brýle na takové ty líné večery, kdy mám chuť si lehnout do postele a číst, nebo jen tak ležet a dívat se na film. Nebo vůbec na líné dny. Líný život. (začínám být depresivní? raději to nechám být)

Byla jsem v optice. Nejdřív na mě paní koukala, jako bych jí přišla okrást a ona přemýšlela, jestli na mě začít řvát, utéct, nebo zavolat policii. Když jsem se ale vytrvale usmívala (nevim, nějak to mám ve zvyku se na cizí lidi ve městě usmívat, asi protože je mi jasný, že má každej starostí až nad hlavu a všichni někam spěchají a tak.. a já osobně mám ráda, když vidim, že se někdo usmívá, někdy mi to úplně změní náladu), úplně se proměnila, uvolnila se, dělala vtípky, ironické narážky (ale ne ve špatnym smyslu) a bylo to moc fajn. Pomáhala mi vybírat obroučky. Hihiii, to je prosím něco, co mě baví. Ale musím na to mít dostatečně egoistickou náladu, abych si užívala neustálé pohledy do zrcadla. Vyzkoušela jsem jich TOLIK. Všechny možné styly, někdy jsme se jenom smály, každé jsme komentovaly (já: "To je tak jako návrat do druhé třídy" ona: "No, to jsem ráda, taky se mi to na Vás nelíbí.")... škoda, že mi zrovna vůbec nesedí ten styl, který se mi líbí. Vypadá to moc masivně, nebo prostě blbě. Nakonec jsem se rozhodovala mezi dvěma: jedny, které byly nehorázně drahé a takové.. elegantní. Jako fakt na mě vypadaly dobře, ale byla jsem v nich právě moc "normální", víc elegantní, upravená, hodná. Ale to já nejsem. Muhehe. A paní v optice se mnou úplně souhlasila, to bylo super. Jako by během těch pár minut pochopila, kdo jsem a proč ty brýle chci. Takže budu mít nakonec ty, po kterých ta paní sáhla jako první. Takové, které bych si sama asi ani jen tak nevyzkoušela. Jsou takové lehce leopardí, nebo jak to popsat, takové ty zvířecí barvy, které nesnáším xD. Ale když si to vezmu na sebe, je to takový pocit "jo, to jsem já". Jsem z nich úplně nadšená. Jak mě vystihují. Aaaawww.

*mimochodem, právě jsem snědla celou zakysanou smetanu, čekám, co to se mnou udělá xD*

No, takže brýle jsou objednané, mooožná je stihnou udělat do konce týdne, to by bylo super.

Další dnešní úspěch byl v drogerii, konečně jsem našla to, co jsem chtěla - cestovní balení sprchového gelu a šamponu v jednom, yasss! A taky jsem neodolala a koupila i miniaturní zubní pastu xD. Je to prostě roztomilé.. a hodí se na cestu.


Poslední dobou mě také přepadají myšlenky nad tetováním. Vždycky jsem byla proti tomu, přišlo mi to nerozumné, hloupé... muhehe. Nevim, co to se mnou je. Druhá puberta nebo tak. Říkám si, že když to bude něco malého, co mě bude vystihovat a bude pro mě mít význam, vlastně proč ne. Ale chci si to dobře promyslet. Stejně bych se do toho mohla pustit nejdřív příští rok.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama