7,2

27. července 2017 v 12:29 | Iva |  Obecné články
Sedím v kavárně v areálu univerzity a snažím se být produktivní.

Konečně jsem se dokopala ke zpracování jednoho tématu (v rámci bakalářky), na které se mi vůbec nechtělo a pořád jsem to odkládala. Jsem na sebe hrdá, yay. Díky tomu se mi má úžasná odborná práce rozrostla o celé.. no, řekněme 1,5 stránky. Tákže jsem zase o něco dál. Už mi chybí jen shrnutí a první kapitolu mám tak nějak hotovou (ještě se naučit správně citovat, teda, nemyslim si, že to dělám úplně blbě, ale přeci jenom se na to ještě potřebuju podívat).

Na to shrnutí se mi nechce. Poněvadž je mi celkem jasné, že až si oponent nebo někdo takový bude mojí práci pročítat, budou shrnutí kapitol to jediné, na co se důkladněji podívá. Takže to nechci odfláknout. Prostě se mi do toho nechce.

Když tak přemýšlím, v podstatě jsem docela pokročila, pamatuji si, jak jsem v Estonsku seděla u seminárek a jak mi trvalo takovou dobu, než jsem dala dohromady jeden odstavec. Neni to ohromný rozdíl, ale přeci jen už alespoň vím, jak postupovat, abych něco napsala.

Rozhodla jsem se trochu trénovat na výlet do Francie, kde budeme každý den celkem dost chodit. A já v tom velkoměstě nějak zlenivěla (tramvaj a všechno v centru a ták).. tak proto to učení v areálu univerzity. Podle Google Maps je to asi 3,5 km daleko, takže si zase protahuju nohy. Chci jít pěšky i zpátky. A zítra zase. Je to sranda.

Vzala jsem si novou mikinobundu (jo, ten ručník do rána uschnul, takže pohoda), je tak pohodlná :3. A samozřejmě batoh. Jo, pozor, dokonce jsem si s sebou vzala jablko a snědla ho, to je prosím výkon, normálně ovoce moc nejím.

Když už jsem u toho jídla, v podstatě jsem zatím neměla takové ty těhotenské chutě - jako kyselá okurka se šlehačkou nebo omítka nebo takové věci. Ale mám taková období, kdy něčeho můžu sníst kvanta. Nejdřív to byly bílé jogurty (to už pominulo). Potom maso a korbáčiky, takové ty sýrové copánky (to nepominulo). No a teď mě nějak přepadá chuť na med. Ten jsem nejedla už několik let, myslím jako dobrovolně si ho namazat na chleba. Teď mi ale opravdu chutná, mmmhm.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama