Duben 2012

ČOJČ

6. dubna 2012 v 22:22 | Iva |  Recenze
Ahoj všichni :).
Jestli máte otázku, kde jsem se sakra celou tu dobu flákala.. mám jedinou odpověď. ČOJČ. Jaká to skvělá akce!!
S mým divadelním neuměním jsem to teda nějak překlepala, ale jaká sranda u toho byla :D. No jo, to je tak, když se sejde parta mladejch lidí. Každý je úplně jiný, mluvíme jinou řečí a přes to si rozumíme :). Připadá mi, jako kdyby se sešla stará parta kámošů.
Nevím, od jakýho konce začít, protože se mi ani moc začínat nechce xD. Spíš vám dám pár hlášek..
- Já:" You are bad man" ...*záchvat*... (znělo to jako:"You are Batman")
- Když jsme si měli chodit po jednom promluvit s vedoucíma (kladli nám dementní otázky, jako jak jsme spokojení se skupinou, jak se nám pracuje, jestli jim chceme ještě něco říct)..:"Je tedy ještě něco, co bysme měli vědět?".. já:"Jo, Julian mi špatně spočítal pití - měla bych platit 1,45 euro a on mi napočítal 1,55." *záchvat smíchu - já i vedoucí*..(na blbou otázku, blbá odpověď)
.. pak ještě taková jedna situace - při dlouhém a nudném vyprávění jednoho bývalého uprchlíka skoro všichni usínali, až někdy usnuli (to se na toho člověka pak nenápadně prstěm ukazovalo xD), nebo chodili na záchod.. jen já měla fakt strašnou žízeň a myslela sem, že chcípnu.. dycky, když jsem si vnitřně řekla, že prostě vstanu a půjdu do kuchyně se najednou zdálo, že ten chlap svou řeč ukončuje... ale ono nic.. ahh xD. Je těžký vyprávět - musí se to zažít :D. Jen ještě za zmínku stojí nehorázně nechutné obědy. S jídelnou by si mohli podat ruku (až na pizzu - mňáám xD, ta se povedla). Jo, pochopim, prostě neumí vařit, ale jak bylo jídlo přivážený v alobalových miskách, tak se třeba mrkvovej salát ohřál o horký brambory a to byl teprv pořádnej blivajz.
Ale jinak naprostá spokojenost :). Těším se na další část.