Březen 2012

Pozdrav ze zeměkoule a fota

24. března 2012 v 13:53 | Iva |  Obrázky, fotky, videa
Zdravím všechny mé oddané čtenáře!
Po dlooouhé době se vám opět hlásím. Nebojte, nezapomněla jsem na vás. Jen tak trochu nevím, co psát. Přišlo mi zbytečné přidávat nějaké obecné plky, které si můžete přečíst na každém druhém blogu. A navíc přicházím na lepší využití času, než je u počítače, za což jsem nesmírně ráda.
Nedávno jsme měli hodně hezké laborky z biologie. Tentokrát jsme stereotipně neseděli ve třídě u kyselin, ale poznávali jsme na lesní cestě různé typy mechů a lišejníků. Poslední dobou mne biologie celkem baví, ačkoliv probíráme nezáživné věci... příroda je nádherná.
Podělím se s vámi o svůj úlovek z onoho dne (dala bych sem víc fotek, ale spěchám ven :D):

Pomi Potter a jablečná relikvie

3. března 2012 v 19:46 | Iva |  Obrázky, fotky, videa
Ahoj,
nerada sem dávám písně nebo videa, protože je mi jasné, že to nikdo neposlouchá :D. Ale nemohu se ubránit tomuhle. Ač jsem si myslela, že je můj mozek a jakási duševní vyspělost na trochu vyšší úrovni, nesmírně mne pobavila tahle parodie na Harryho Pottera :D. Úžasný, to prostě musíte vidět :D...
"Jakto, že máš brýle?..".. "Přilepený muhahaha!" xDD Ne, tam je prostě každá hláška skvělá..

Vydařený den

3. března 2012 v 18:47 | Iva |  Obecné články
Nadpisu si nevšímejte, zase jsem nevěděla, co napsat :D.
Chtěla jsem vás hlavně informovat o včerejším koncertě - dopadl, dle mého názoru, velmi dobře! Neříkám, že jsem hrála bez chyb, ale nezastavila jsem se jako minule, kdy mi při hraní koledy "Narodil se Kristus Pán" "vypadla" půl stránka not :D. Díky učitelovu nadšení nás pozval nám oznámil, že DNES (upozorňuji "dnes" = S O B O T A - jediný den, kdy se mohu vyspat) máme přijít v 9:00 ráno, protože potřebujeme trénovat s triem (+ učitelem) na koncert "učitel a žák". Naštěstí po koncertě sám navrhl, že by to šlo i v 11 hod. No nic, takže v 11:00 stojím ještě s jednou holku před dveřmi hudebky.. a čekám... a čekám.. a učitel bohužel dorazil. Za to kluk, který hraje 1. partii (prostě nejdůležitější) nepřicházel. Bylo by to na dýl, ale když to skrátím, přišel pozdě, pohádal se (celkem brutálně) s učitelem a neměl noty. Takže učitel musel k sobě domů pro náhradní. No, nebylo by to divné - bydlí od hudebky tak 7 minut.. jenže dorazil asi po půl hodině. Když k tomu přičtu následné hledání klíčů od sborovny.. začali jsme hrát s velkou slávou kolem dvanácté hodiny, kdy měla ta jedna zmíněná holka odcházet :D (Chudák tam ještě musela setrvat přes půl hodiny navíc.).
Naštěstí jsem si z dneška odnesla dvě pozitivní věci:
- oříškovou čokoládu (od učitele za dobře odehraný koncert)
- informaci, že nejspíš nebudu sólově hrát na příštím koncertě!! (ale neradujme se předčasně)...

Hmm... jak se na to tak dívám, úroveň mých článků klesá čím dál víc :D. Nevadí. Mějte se krásně :).

Nadpis:

1. března 2012 v 20:48 | Iva
Mám takovou smíšenou, zvláštní náladu. Nakonec jsem dnes nebyla ve škole a myslím, že mi to celkem prospělo. Zítra je onen obávaný koncert - no, ani ne tak obávaný koncert, jako obávaná reakce učitele na můj koncertní výkon :D. Snad se vše vyvede a za týden též. Jinak jsem dnes na teploměru viděla neuvěřitelných 10°C! Že by jaro? Konečně. Popřemýšlím o výměně zimních bot za oblíbené tenisky :). Mějte se parádně a ten poslední všední den ve zdraví přežijte :).
Ps: Neměla jsem náladu vymýšlet nadpis, prostě nic neříkající článek, tak co byste chtěli. :)