Magazín

22. ledna 2012 v 20:16 | Iva |  Obecné články
Tak nějak jsem se jako redaktorka přidala k jednomu internetovému magazínu.. nevím, jestli mi to vydrží - myslím, že ne :D .. ale již jsem tam přidala první článek a ten bych sem chtěla dát též:

Pravá Láska s velkým "L"

Pod pojmem láska si v dnešním světě mnoho lidí neumí nic představit. Láska není náš vztah s milencem, milosrdenství není rozchod bez nadávek. Chtěla bych se dostat někam hlouběji. Absolutně nevím, jak začít toto téma, nejlepší zřejmě bude jeden úryvek:

"Láska je trpělivá, laskavá, nezávidí, láska se nevychloubá a není domýšlivá. Láska nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit, nepočítá křivdy. Nemá radost ze špatnosti, ale vždycky se raduje z pravdy. Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá. Láska nikdy nezanikne." První list Korintským 13

Jak řekl John Lennon: "Vy všichni potřebujete lásku.". A to je obrovská pravda. Myslím, že kdyby všichni poznali pravou lásku a nepídili se po té falešné, byl by svět o něčem jiném. Přeji si, aby ji každý alespoň koutkem oka zahlédl - to bohatě stačí k rozhodnutí - tato láska a žádná jiná:

(zde bylo video "One day", které zde -na mém blogu- najdete o něco níže nebo v archivu.. zkrátka tady)

Bohužel není zrovna lehké tuto lásku poznat.. nikdo vám ji totiž nestrčí na talíř a neřekne:"Žer!". Na ni musíte přijít sami. S otevřeným srdcem a ochotou poznat Něco, co změní váš dosavadní život.
 


Komentáře

1 Kirara Kirara | E-mail | Web | 2. února 2012 v 20:01 | Reagovat

Pěkně napsáno :). Až budeš mít zase nějaký článek do toho magazínu, tak mi to dej vědět :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama